Home INFO Не издржа до породувањето: Ева Лонгорија позираше полугола

Не издржа до породувањето: Ева Лонгорија позираше полугола

SHARE

Познатата актерка и нејзиниот сопруг Хозе Антонио Бастон очекуваат син, а бременоста поминува без проблеми. Лонгорија е активна на социјалните мрежи и ужива во бременоста и во своето заоблено тело.
Овој пати ги почести своите фанови со фотографија на која позира во црн костим за капење!

РЕКЛАМИ: ---