Home INFO Не личи на себе: Вака изгледала Елен Деџенерис на својата матура

Не личи на себе: Вака изгледала Елен Деџенерис на својата матура

реклама:G Natural

Елен Деџенерис е една од најпопуларните комичари и тв водители.

Нејзиното шоу е екстра популарно а позади неа, таа има многу долга кариера на стенд ап комичар.

Сите знаеме како денес изгледа, но еве ја Елен на фотографија од минтото, на денот на нејзината матура.

Трансформацијата е огромна, зарем не?

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“