Home ШОУ БИЗз Балкан Не може без Владо: Наташа лумпувала на неговиот сплав

Не може без Владо: Наташа лумпувала на неговиот сплав

SHARE

Наташа Беквалац очигледно не може без својот екс вереник, па реши да се забавува на неговиот сплав.

По првата самостојна ревија на Кристина Беквалац, Наташа до раните утрински часови се забавувала во клубот на Владо Вуксановиќ.

Пејачката била во друштво на нејзиното семејство, односно нејзините сестри, мајка и татко.

Владо синоќа не бил во клубот, а според реакцијата тој не ни знаел дека Наташа ќе биде таму.

„Биле на вистинското место“, е краткиот коментар на манекенот за српски „Курир“.

РЕКЛАМИ:
Loading...