Home INFO Не може да си прости: Алек Болдвин во хистерија и неутешен по...

Не може да си прости: Алек Болдвин во хистерија и неутешен по несреќата

реклама:Лето во Банско

По несреќниот настан на филмски сет, каде Алек Болдвин ги откажува сите тековни проекти, со цел да се опорави од тоа што се случило.

Извор за магазинот People открил дека актерот е неутешен и хистеричен и ќе му треба време да си дојде на себе.

– Сето ова му беше страшно тешко и психички го уништи. На овој начин и во минатото решаваше големи проблеми и мора да одвои време да го преживее сето она што се случуваше последните денови. Веројатно на некое време целосно ќе се повлече од јавноста – изјавил за новинарите пријателот на Алек.

– Сите знаат дека ова беше несреќа, но целосно го уништи. Со часови по несреќата бил хистеричен и апсолутно неутешен – открил изворот.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------