Home INFO Не покриваат ама баш ништо: Би ги носеле ли бикините на Јелена...

Не покриваат ама баш ништо: Би ги носеле ли бикините на Јелена Карлеуша? (фото/видео)

реклама:G Natural

Таа е контроверзна, провокативна, секогаш во центарот на вниманието.

Диктира трендови и секогаш е ултра модерна.

Но многу од модните парчиња на српската пејачка Јелена Карлеуша ретко која дама би се осмелила да ги има на себе.

Во пресрет на летото, пејачката се разголе и на Инстаграм објави видео во кое позира во бикини кои едвај успеваат да ги прекријат интимните делови.

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------