Home ШОУ БИЗз Балкан Не постоела поубава девојка од неа: Цеца во младоста, мелем за очи...

Не постоела поубава девојка од неа: Цеца во младоста, мелем за очи (ФОТО)

SHARE

Светлана Цеца Ражњатовиќ многу млада започнала со својата пејачка кариера. Денес е една од најпопуларните и најуспешни пејачки во регионот, а нејзините песни се мега хитови. На својот Инстаграм профил таа објави ретро фотографија од осумдесетите годинина која изгледа прекрасно.

Secanja….. 88-ma godina…… Cvetak zanovetak….. ????????????????????????????????????????

A post shared by C E C A (@craznatovic_official) on

РЕКЛАМИ:
Loading...