Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Не само што остаре, туку и тотално се запушти (фото)

Не само што остаре, туку и тотално се запушти (фото)

SHARE

Во 80-тите години на минатиот век, групата „Guns N’ Roses“ беше една од најпознатите во светот.

Редеа хит до хит и до денеска нивните песни се пејат и се неверојатно популарни.

Членовите на бендот беа омилена тема на сите девојки, а тие особено ја „губеа главата“ за фронтменот Аксел Роуз.

Меѓутоа, откако се повлекоа од музичката сцена многу од членовите на овој бенд се променија, но се чини дека фронтменот најмногу претрпе измени во изгледот.

Од порано е познато дека се здебели, но изгледа дека отиде предалеку.

Потребен му е и бастун за да оди, а иако има само 51 година во ова издание изгледа како старец.

Колку се променил погледнете на фотографијата.

РЕКЛАМИ:
Loading...