Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Некогаш бараше автограм од него, а сега се пријатели

Некогаш бараше автограм од него, а сега се пријатели

SHARE

Познатата пејачка Гвен Стефани која наскоро ќе стане мајка по трет пат, на својот профил на Твитер објави фотографија, која за неколку часа доби милион лајкови.

На фотографијата, која е направена во далечната 1983 година, може да се види малата и дебелка Гвен Стефани како зема автограм од познатиот пејач и некогашен вокалист на групата Police, Принг.

Пејачката претходно изјави дека Стинг некогаш и бил идол, а сега колега и пријател.

Познатата пејачка Гвен Стефани на својот профил на „Твитер“ објави фотографија, која што само за неколку часа доби милиони лајкови.

Досега непознатата фотографија од приватната колекција на Гвен Стефани предизвика воодушевување кај фановите.

Само потсетување, тие настапија заедно на 37-от по ред Super Bowl.