Home INFO Некогаш и сега: Еве како изгледала ќерката на Цеца Ражњатовиќ пред естетските...

Некогаш и сега: Еве како изгледала ќерката на Цеца Ражњатовиќ пред естетските корекции

реклама:G Natural

Ќерката на Цеца Ражњатовиќ освен што е ултра популарна на социјалните мрежи, веќе успешно плови во музичките води.

Анастасија Ражњатовиќ, за само неколку години доживеа голема трансформација во својот изглед.

Од девојче со тенки усни и крив нос, до вистинска убавица.

Српските медиуми досега неколку пати пишуваа за нејзините пластични операции, но Анастасија како и нејзината мајка Цеца ги негираа истите.

Но, доколку се погледнат нејзините фотографии од пред некоја година и денес, повеќе од очигледни се естетските промени во нејзиниот изглед.

„Магично“ исчезна неправилниот нос на Анастасија, а нејзините усни и гради се пополни од било кога.

РЕКЛАМИ: Hotel Premier Bansko ----------------------------------------------------