Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Нема да ја препознаете: Некогаш згодна „чуварка на плажа“ а денес…

Нема да ја препознаете: Некогаш згодна „чуварка на плажа“ а денес…

SHARE

Сигурно се сеќавате на Јасмин Блит од серијата „Чувари на плажата“ во која ја глумеше заводливата спасителка Керолин Холден.

После Памела Андерсон, таа беше втората чуварка на плажата што ја запали јавноста.

Денес Јасмин има 47 години и изгледа сосема поинаку. Веруваме и дека нема да ја препознаете.

Како што може да се види на фотографиите згодната Јасмин ја накачила својата килажа и не изгледа како порано.

Погледнете…

јасмин

јасмин

јасмин

РЕКЛАМИ:
Loading...