Home ШОУ БИЗз Мак сцена Нема да ја препознаете: Ретро фотографии на Моника Белучи

Нема да ја препознаете: Ретро фотографии на Моника Белучи

SHARE

Моника Белучи без дилема е една од најубавите жени во светот, а нејзините фотографии од младоста само ќе ја потврдат нејзината безвременска убавина.

Иако на една од фотографиите речиси е и непрепознатлива, сепак природната убавина на Моника едноставно плени.