Home INFO Нема да поверувате: Еве како Саша Ковачевиќ ја запознал својата вереница

Нема да поверувате: Еве како Саша Ковачевиќ ја запознал својата вереница

реклама:МЕЛЕМ ОД КАНТАРИОН

Поп пејачот Саша Ковачевиќ е миленик на жените од регионот. Тој ретко зборува за својот приватен живот.

Саша периодов ужива во заедничкиот живот со преубавата Зорана Тасовац, бивша мисица од Војводина.

Зорана позади себе има еден брак и тригодишна ќеркичка која одлично се согласува со пејачот.

Саша и Зорана се запознале преку социјалните мрежи, а подоцна започнале врска која трае повеќе од една година. Парот живее во станот на Саша заедно со ќерката на Зорана.

Зорана ја запознав на Инстаграм. Почнавме да си лајкуваме фотографии, па следеше конверзација и ете не заедно! – изјавил во една прилика Ковачевиќ.

View this post on Instagram

My new actress Pićii ????????

A post shared by Sasa Kovacevic (@sashakovacevic) on

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------