Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Нема да ви се верува дека има 66-години: Мајката на Наоми Кембел...

Нема да ви се верува дека има 66-години: Мајката на Наоми Кембел ѕвезда на црвениот тепих

SHARE

Една од најуспешните манекенки на сите времиња, Наоми Кембел ја покажа својата мајка.

Сега е повеќе од јасно е дека убавината е наследна.

Мајката на Наоми изгледа одлично, а годините буквално не и можат ништо. 66-годишната дама се појави со нејзината ќерка на Модните награди во Лондон.

Валери Морис изгледа одлично!