Home INFO Нема да ви се верува како Саша Ковачевиќ ја запознал својата вереница!

Нема да ви се верува како Саша Ковачевиќ ја запознал својата вереница!

SHARE

Миленикот на женската популација, поп пејачот Саша Ковачевиќ ретко зборува за својот приватен живот.

Тој ужива во заедничкиот живот со преубавата Зорана Тасовац, бивша мисица од Војводина.

Зорана позади себе има еден брак и тригодишна ќеркичка која одлично се согласува со пејачот.

Саша и Зорана се запознале преку социјалните мрежи, а подоцна започнале врска која трае повеќе од една година. Парот живее во станот на Саша заедно со ќерката на Зорана.

Зорана ја запознав на Инстаграм. Почнавме да си лајкуваме фотоградии, па следеше конверзација и ете не заедно! – изјавил во една прилика Ковачевиќ.

View this post on Instagram

My new actress Pićii ????????

A post shared by Sasa Kovacevic (@sashakovacevic) on

РЕКЛАМИ: ---