Home ШОУ БИЗз Балкан Нема да ви се верува кој го теши Константин по раскинувањето со...

Нема да ви се верува кој го теши Константин по раскинувањето со Анастасија Ражнатовиќ

SHARE

Анастасија Ражнатовиќ стави крај на врската со Костадин Терзиќ, но тоа не значи дека тој ќе престане да се дружи со нејзиниот брат.

Синот на Ѕвездан Терзиќ продолжи со животот, а последно уживаше во друштво на Вељко Ражнатовиќ.

Docekali koji vole????????????????????????????❤️❤️❤️

A photo posted by Vebe Vebica (@vebevebica) on

Инаку и двајцата со години се пријатели, а да потсетиме, и синот на Цеца неодамна, по којзнае кој пат раскина со сестрата на Костадин, Маша.

маша

РЕКЛАМИ:
Loading...