Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Нема да ви се верува колкава сума одбија Ким Кардашијан и Кание...

Нема да ви се верува колкава сума одбија Ким Кардашијан и Кание Вест за прва фотографија од третото дете

SHARE

По раѓањето на Норт и Сеинт Вест светот со месеци ги чекаше првите фотографии од децата на Ким и Кание.

Веројатно и овој пат ќе биде така со нивното трето дете, ќерката која ја добија со помош на сурогат мајка.

Токму поради начинот на кој станаа родители, медиумите со нетрпение ја очекуваат првата фотографија.

Дел од нив веќе им понудија одлични суми на Ким и Кание.

За првата фотографија на новороденчето се нуди од 2 до 5 милиони долари.

Сепак парот ги одби овие понуди бидејќи тоа било надвор од нивните морални вредности.

Инаку Ким Кардашијан и Кание Вест станаа родители по трет пат на 15 јануари.

РЕКЛАМИ:
Loading...