Home LIFE STYLE Нема да ви се верува колку чини оваа чанта на Celine

Нема да ви се верува колку чини оваа чанта на Celine

SHARE

Француската модна куќа Celine ја претстави новата женска чанта, дел од колекцијата пролет/лето 2018, која изгледа како обична пластична ќеса.

Разликата е во тоа што оваа чанта е брендирана и чини 600 долари.

На неа го има испечатено името на брендот, како и предупредување на неколку јазици, чантата да биде подалеку од допир на бебиња и деца поради опасност од гушење.

Backstage Summer 18 Collection #CelineSummer18 #celine

A post shared by Céline Official (@celine) on