Home INFO Нема повеќе тајни: Ова е официјалниот трејлер за документарецот за Бритни Спирс...

Нема повеќе тајни: Ова е официјалниот трејлер за документарецот за Бритни Спирс (видео)

реклама:Лето во Банско

Документарниот филм за поп пејачката Бритни Спирс насловен како „Бритни наспроти Спирс“ ќе ја има својата премиера на Нетфликс на 28 септември годинава.

– Нема повеќе тајни, нема повеќе тишина – стои во описот под трејлерот на официјалниот Јутјуб канал на Нетфликс.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------