Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Нема спас за бракот, Џенифер Лопез и Бен Афлек и натаму раскарани

Нема спас за бракот, Џенифер Лопез и Бен Афлек и натаму раскарани

реклама:G Natural

Бен Афлек и Џенифер Лопез, никако не успеваат да ги средат своите меѓусебни несогласувања.

Откако поминаа неколку часа во својата вила вредна 60 милиони долари, продолжија со дружењето во куќата на Афлек во Брентвуд.

Таму беше и поранешната сопруга на Афлек, Џенифер Гарнер, пренесува „Пејџ Сикс“.

Според медиумите, Лопез повеќе не може да го спасува бракот со актерот. „Џени се трудеше, но ситуацијата се влошува“, рекол извор за пејачката која ја откажа турнејата за да се фокусира на семејството.

Лопез поминува време со своите деца и децата на Афлек. Таа се надева дека ќе се врати на турнејата „This is Me… Live“ следната година.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------