Home ШОУ БИЗз Мак сцена Немате влезница за вечер? Иван Исцелител има решение за вас

Немате влезница за вечер? Иван Исцелител има решение за вас

SHARE

Вечерва сите очи ќе бидат вперени во Скопје со стартот на натпреварот помеѓу Манчестер Јунајтед и Реал Мадрид.

И додека сеуште се бара билет плус за натпреварот од УЕФА купот, Иван Исцелител е подготвен да помогне.

Тој и се понуди на Ина Многу Фина да и позајми билет за вечер, но за среќа таа има набавено.

Кога е Иван Исцелител во прашање не не изненадува ништо… па доколку немате влезица „обратете“ му се на него. 🙂

РЕКЛАМИ:
Loading...