Home ШОУ БИЗз Мак сцена Нешто се крчка: Додека Панчо правеше бомбици, го договори најсекси задникот во...

Нешто се крчка: Додека Панчо правеше бомбици, го договори најсекси задникот во Македонија за спот (видео)

SHARE

Едина Муса е една од најдобрите и најзгодните кошаркарки во Македонија.

На секси телот на кошарката буквално никој не може да одолее, па таа си доби понуда за гостување во спот.

За време на заедничкото гостување на Едина и ДНК во „Нешто се крчка“ на ТВ21, момците го пофалија секси изгледот на кошаркарката, која се понуди да им гостува во новиот спот.

Договорот падна јавно, додека Едина готвеше вкусни макарони и се покажа како одлична домаќина.

Во кулинарското ток-шоу, покрај Едина, Панчо и Андреј беше и младата талентирана Антониа Гиговска која исто така застана зад шпоретот.

Но, освен девојките како добар готвач се покажа и Панчо кој реши да го направи десертот, па за сите во студиото подготви бомбици.

Многу вкусни јадења, многу интересни муабети во „Нешто се крчка“, па целата емисија погледнете ја во продолжение.