Home ШОУ БИЗз Мак сцена Неуспешен обид за секси настап: Елена Ристеска во ТЛЗП со „Текила и...

Неуспешен обид за секси настап: Елена Ристеска во ТЛЗП со „Текила и лимон“(видео)

SHARE

Елена Ристеска синоќа настапи во финалето на шоуто „Твоето лице звучи познато“.

Нејзиниот настап привлече големо внимание како кај македонската, така и кај балканската публика, а таа се претстави со песната „Текила и лимон“.

Елена се обиде да ја размрда публиката со подготвен сценски настап во кој се гледаше, но и се чувствуваше дека не и „лежи“.

31-годишната пејачка се обидуваше да ги следи во чекор танчерите кои ја придржуваа на сцената, но и во целост да го изведе својот дел од кореографијата.

Елена на крај дури и соблече дел од својата гардероба, односно тексас јакната која ја носеше.

Под истата пејачката носеше проѕирно бои, под кое пак носеше градник, а на самото боди имаше чудни кругови во делот на градите, кои никој не ги разбра.

Елена повторно заработи негативни критики на своја сметка.

Погледнете го настапот и сами одлучете дали ви се допаѓа или не.

Видеото е превземено од Фемина.

РЕКЛАМИ:
Loading...