Home INFO Неверојатно видео: Голема лавица по долго време се сретнува со човекот кој...

Неверојатно видео: Голема лавица по долго време се сретнува со човекот кој ја пораснал

21
реклама:Лето во Банско

Неверојатен момент кога голема лавица после долго време се сретнува со човекот кој ја пораснал како малечка.

Лавцата Кјара скокнала во прегратка на својот поранешен сопственик со кој не се виделе веќе подолго време.

Адолфо и го спасил животот кога била бебе, но подоцна била преместена во Центар за заштита на животните.

Во овој центар живеат околу 300 големи мечки, јагуари, лепарди и слично…

Погледнете како изгледала нивната средба:

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------