Home ЗАБАВА Гаџети Неверојатен дизајн: Дали вака ќе изгледа новиот Samsung Galaxy S8!? (видео)

Неверојатен дизајн: Дали вака ќе изгледа новиот Samsung Galaxy S8!? (видео)

213
0
SHARE

Гласините и предвидувањата за новиот телефон на Самсунг не стивнуваат, а сега се појави и првата наводна фотографија и изглед на Галакси С8.

Нема многу информации за новиветите кои ќе бидат воведени, а истиот се очекува да биде претставен во март на евентот Mobile World Congress во Барселона.

Погледнете го новиот Самсунг Галакси 8.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here