Home INFO Невеста бегалка на 17 години: Еве како денес изгледа првиот сопруг на...

Невеста бегалка на 17 години: Еве како денес изгледа првиот сопруг на Емина Јаховиќ

реклама:G Natural

Пред да се омажи за пејачот Мустафа Сандал, Емина Јаховиќ била мажена за извесен Аладин од Нови пазар.

Поп пејачката дури и побегнала од дома на само 17 години за да се омажи за нејзината прва љубов Аладин.

Нејзиниот бивш свекор Русем изјавил дека пејачката избегала од дома за неговиот син, на што Емина изјави дека тоа била детска љубов која што завршила со брак.

Аладин никогаш не се огласил во медиумите а во продолжение можете да видите како тој денеска изгледа.

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“