Home INFO Невкусно и бизарно: И ова се случи на погребот на Синан Сакиќ

Невкусно и бизарно: И ова се случи на погребот на Синан Сакиќ

SHARE

Легендарниот фолк пејач завчера беше погребан, откако по кратко боледување почина на своја 62 годишна возраст. Скоро целата балканска естрада присуствуваше на погребот.
Но тажната слика за кратко ја прекрати шокот кој го доживејаа присутните поради недоличното и бизарно однесување на поединци. Имено неколку непознати мажи кои присуствувале на погребот, почнале да прават селфи, не приметувајки ја шокираноста на останатите.

РЕКЛАМИ:
Loading...