Home ШОУ БИЗз Мак сцена Незгода на снимањето на емисијата „Подводно“: Чадор падна врз Елена Велевска (видео)

Незгода на снимањето на емисијата „Подводно“: Чадор падна врз Елена Велевска (видео)

SHARE

Елена Велевска беше гостинка во најновото издание на емисијата „Подводно“, каде се случи мала незгода на снимањето.

За време на разговорот со водителот Ненад Ѓоргиевски, ветерот успеа да го бутне едниот чадор за сонце кој буквално заврши во скутот и лицето на пејачката.

Видеото од инцидентот го сподели и Велевска на Инстаграм коментирајќи: „… и после нам ни било лесно“.

Елена за среќа не беше повредена, а како продолжи снимањето гледајте во емисијата „Подводно“ на Алфа во недела во 14:45 часот.