Home INFO Никој не го знае првиот сопруг на Емина Јаховиќ! Еве како изгледа

Никој не го знае првиот сопруг на Емина Јаховиќ! Еве како изгледа

реклама:ХитКујна канал

Малкумина се сеќаваат на првиот маж на популарната пејачка.

Емина била мажена за извесен Аладин од Нови Пазар, пред да се омажи за пејачот Мустафа Сандал.

Поп пејачката дури и побегнала од дома на само 17 години за да се омажи за нејзината прва љубов Аладин.

Нејзиниот бивш свекор Русем изјавил дека пејачката избегала од дома за неговиот син, на што Емина изјави дека тоа била детска љубов која што завршила со брак.

Аладин сеуште не се огласил во медиумите а во продолжение можете да видите како тој денеска изгледа.

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“