Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Никогаш нема да погодите што рекламира Меган Фокс

Никогаш нема да погодите што рекламира Меган Фокс

SHARE

Меган Фокс е ѕвезда на новата рекламна кампања, но никогаш нема да погодите што рекламира.

Иако на прв поглед делува како да рекламира некоја секси долна облека, убавата актерка всушност стана заштитно лице на електронска компанија.

Секси Меган во едната рака држи еден од нивните производи.

Сигурни сме дека ова е вистинскиот чекор, затоа што за реклама ја одбрале една од најсекси жените на светот. Не е возможно да не поминат незабележано.

Како ви се допаѓа?

РЕКЛАМИ:
Loading...