Home INFO Никогаш подебела: Јелена Карлеуша откри колку килограми има

Никогаш подебела: Јелена Карлеуша откри колку килограми има

SHARE

Јелена Карлеуша се бори со вишокот килограми, иако дел од фановите мислат дека идеално и прилегаат.

Пејачката на своето последно гостување откри колку килограми има.

„Никогаш не сум била толку дебела! Еве сега јавно признавам, немам проблем со тоа. Имам 75 килограми“, изјави Карлеуша и додаде дека на телевизија изгледа како да е 15 килограми подебела.

Саша Поповиќ неодамна на рамена ја носеше Јелена, токму како што некогаш ја носеше Лепа Брена, па откри дека не му било лесно и мислел дека има 100 килограми.

РЕКЛАМИ:
Loading...