Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Никогаш посекси: „Хурем“ го покажа телото во бикини (фото)

Никогаш посекси: „Хурем“ го покажа телото во бикини (фото)

SHARE

Меријем Узерли сите ја запознавме по улогата на Хурем во „Сулејман Величествениот“.

33-годишната актерка на Инстаграм сподели фотографија во бикини, со која ги остави сите без зборови.

Ова е прв пат Меријем да се „разголи“ и да го покаже нејзиното згодно тело.

????????

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on

РЕКЛАМИ:
Loading...