Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Никогаш послаба: Ким Кардашијан на роденденот на Кајли Џенер (фото)

Никогаш послаба: Ким Кардашијан на роденденот на Кајли Џенер (фото)

SHARE

Ким Кардашијан напорно работи за своето тело да го доведе до совршенство, а очигледно напорните тренинзи се исплателе.

Старлетата неколку пати во јавност се појави во кроп топ маички со кои ги покажа стомачните, но изминативе месеци не ја видовме во вакво издание.

На 20-от роденден на Кајли Џенер, Ким се појави во тесен долг фустан кој ја покажа линијата на нејзиното тело.

Ким изгледа одлично, а вие ќе се согласите дека никогаш не била позгодна, ниту пак послаба.

РЕКЛАМИ:
Loading...