Home ШОУ БИЗз Балкан Никој не ја препозна: Јелена Ѓоковиќ се прошета низ Белград

Никој не ја препозна: Јелена Ѓоковиќ се прошета низ Белград

154
0
SHARE

Сопругата на Новак Ѓоковиќ со својата пријателка се прошета низ Белград.

Јелена која е бремена со второ дете, се појави во спортско фустанче, патики и шешир на главата.
Таа успеа да се скрие зад шеширот, иако случајните минувачи не ја препознаа.

Јелена пристигна во Србија поради 30-от роденден на Новак, кој поради обврските не успеал да го прослави својот роденден на 22 мај.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here