Home ШОУ БИЗз Мак сцена Нина Јанева го најде човекот на својот живот (фото)

Нина Јанева го најде човекот на својот живот (фото)

SHARE

Пејачката Нина Јанева денес на својот Фејсбук објави доста интересна фотографија, преку која реши да се пошегува и да ги насмее своите пријатели и виртуелни следбеници.

„Тој е човекот на мојот живот. Го најдов. Сосе одело, сосе све!“, напиша Нина, за изборот на „стилскиот фраер“ кој носи стајлинг каков што досега не сте виделе.

Класичен костум со спортски детали од еден познат спортски бренд, демоде вратоврска и како шлаг на се, позерски став за убаво да се види комбинација.

Каде ли го „ископала“ Нина не знаеме, но навистина е вешта во потрагата!

нина јанева хитпортал

нина јанева хитпортал

 

фото:Facebook

РЕКЛАМИ:
Loading...