Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ноќта на вештерките: Кејт Хадсон ги остави сите без зборови во секси...

Ноќта на вештерките: Кејт Хадсон ги остави сите без зборови во секси костум

SHARE

„Ноќта на вештерките“ е одлична прилика светскиот џет сет да се облече во она што потајно е… па некој беа секси, а некој страшни.

Во првата група влегува Кејт Хадсон која го покажа затегнатото тело во секси костим.

35-годишната актерка, мајка на две деца ги остави сите без зборови, а под фотографијата на Инстаграм, напиша: „Мајката на Анархијата ги однесе своите ќерки на забава!“.

Секси Кејт во маска на Sons Of Anarchy се забавуваше во Лос Анџелес.

Славните за Ноќта на вештерките 2014

Славните за Ноќта на вештерките 2014

За разлика од неа Кејти Пери заборави на секси костимите. Пејачката се маскираше во голем чито чипс.

Славните за Ноќта на вештерките 2014

Гвен Стефани беше непрепознатлива во друштво на својот сопруг, а двајцата беа маскирани во модерни вампири.

Славните за Ноќта на вештерките 2014

Лили Ален се маскираше во продуцентот др. Лук.

Славните за Ноќта на вештерките 2014

Џесика Алба и нејзината пријателка Кели Сојер маскирани како Слеш и Аксл Роуз од „Guns N’ Roses“.

Славните за Ноќта на вештерките 2014

Славните за Ноќта на вештерките 2014

Никол Ричи реши за оваа „Ноќ на вештерките“ да биде Круела ДеВил од „101 Далматинец“.

Славните за Ноќта на вештерките 2014

Рејчел Зои во маска на Злобната кралица од Снежана.

Славните за Ноќта на вештерките 2014

Адам Сендлер и неговата сипруга како морнар и сирена.

Славните за Ноќта на вештерките 2014

Лејди Гага како девојка од 1920-тите на забава во Париз.

Славните за Ноќта на вештерките 2014

РЕКЛАМИ:
Loading...