Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Норт е пресреќна: Од Ким доби преслатко куче за роденден (видео)

Норт е пресреќна: Од Ким доби преслатко куче за роденден (видео)

136
0
SHARE

Норт Вест во четвртокот наполни четири години, а главниот подарок дојде од нејзината мајка Ким Кардашијан.

Малата принцеза на подарок доби преслатко куче од расата померанец.

Ким на Снепчет го покажа новиот член во семејството, кој сеуште нема добиено име.

Инаку исто вакво куче, доби и нејзината внука Пенелопи, која своето милениче го крсти Хани.

her name is honey

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here