Home LIFE STYLE Нов бизарен тренд: Ова се фармерките кои го шокираа светот

Нов бизарен тренд: Ова се фармерките кои го шокираа светот

SHARE

Француската модна куќа „Ветементс“ и култниот бренд Левис создадоа нови фармерки кои сигурно нема да ве остават рамнодушни.

Фармерките имаат патент на задната страна, односно кога ги облекувате треба да ги закопчате на задникот.

#VETEMENTSxLEVIS @NETAPORTER @viviuniverse

A post shared by VETEMENTS (@vetements_official) on

На социјалните мрежи веќе сите зборуваат за новите фармерки.

Глупост или нов тренд на повидок?