Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Нов гаф на Трамп: Меланија стоеше до него, а тој не ја...

Нов гаф на Трамп: Меланија стоеше до него, а тој не ја позна (видео)

SHARE

Доналд Трамп, претседателот на Америка, е познат по своите гафови, посебно кога е во прашање неговата сопруга Меланија Трамп.

На последното официјално обраќање од Флорида, претседателот не ја препозна првата дама која стоеше до него.

„Меланија навистина сакаше да биде тука“, беше неговата изјава.

Последниот гаф на Трамп погледнете го во видеото.

РЕКЛАМИ:
Loading...