Home LIFE STYLE Нов луд тренд: Фарбање коса со Нутела (видео)

Нов луд тренд: Фарбање коса со Нутела (видео)

121
0
SHARE

Се појави нов тренд во светот на фризерите, а во прашање е фарбање на косата со Нутела.

Ако ништо друго косата ќе ви мириса одлично, а и ќе се заблажите за време на процесот.

Погледнете го видеото за да видите како изгледа косата откако ќе ја намачкате со Нутела

Дали би пробале?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here