Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Нов музички пар: Селена Гомез и The Weeknd се заедно

Нов музички пар: Селена Гомез и The Weeknd се заедно

127
0
SHARE

Музичките ѕвезди Селена Гомез и The Weeknd ја започнаа 2017 година со романса.

Канадскиот рапер Абел Тесфаје, очигледно ја завел младата пејачка Селена Гомез.

Папараците ги уловиле во страсни прегратки и бакнежи по романтичната вечер во еден холивудски ресторан, во Санта Моника, Калифорнија.

Селена Гомез и The Weeknd

„Таму беа три часа, само тие двајца. Изгледаа многу среќно“, раскажал извор за „Е! Њуз“.

Селена и The Weeknd имале свој личен келнер и седеле одвоено од останатите гости, а откако завршиле со вечерата, била уловени пред ресторанот како се прегрнуваат и бакннуваат.

„Селена не можеше да ги тргне рацете од него. Го прегрнуваше, бакнуваше… Изгледаше многу вљубено и среќно“, додал изворот, а тоа го потврдуваат и фотографиите.

Селена Гомез и The Weeknd

Селена Гомез и The Weeknd

Селена Гомез и The Weeknd

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here