Home ШОУ БИЗз Балкан Нова драма за Аца Лукас: Ѕвездата на Гранд го теши пејачот со...

Нова драма за Аца Лукас: Ѕвездата на Гранд го теши пејачот со интимни пораки (фото)

SHARE

Шок и неверување предизвикаа пораките кои се појавива во јавноста, а на кои јасно се гледа дека Ѕвездата на Гранд, Ана Шевиќ, го теши Аца Лукас.

Пејачката е во брак со Дарко Лазиќ па ова ги изненади сите.

Односот на Ана и Лукас датира пред таа да се омажи за Дарко, а тие и кратко биле во врска.

Иако тие биле во врска пред 5 години, се зборува дека по разделбата од Соња, Лукас и Ана се обиделе да ја обноват хемијата, а тоа го потврдуваат и овие пораки.

„После она што се случи пред пет години си ветил дека никогаш на никој нема да му дозволам во мене да го пробуди тоа чувство, но повторно дозволив. И тоа повторно тебе, бидејќи сакав да ти верувам, затоа што сакав да ти дадам шанса да ми докажеш дека се она што го мислам е навистина така“, стои во дел од пораките.

РЕКЛАМИ:
Loading...