Home ШОУ БИЗз Балкан Нова фотошоп катастрофа за Јелена Карлеуша (фото)

Нова фотошоп катастрофа за Јелена Карлеуша (фото)

SHARE

Јелена Карлеуша објави фотографии во провокативен црвен фустан кој ја истакнува линијата на нејзиното тело.

На Инстаграм таа изгледа совршено, но очигледно пејачката повторно користела фотошоп бидејќи реалната слика за фустанот е далеку од совршена.

Задникот на карлеуша буквално го нема никаде, а сексипилот исчезна… погледнете.

РЕКЛАМИ:
Loading...