Home ЗАБАВА Нова шега на негова сметка: Доналд Трамп како трол фигура

Нова шега на негова сметка: Доналд Трамп како трол фигура

138
0
SHARE

Оние кои не го сакаат Доналд Трамп сега и буквално може да го тролаат.

Чак Вилис, 56-годишен дизајнер создаде трол кукла со ликот на претседателот на САД.

Фигурата во едната рака држи мобилен телефон, ја има препознатливата фризура на Трамп, но има и минијатурен пенис.

Оваа фигура веќе се продава и чини 25 долари.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here