Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Новак Ѓоковиќ ја објави првата фотографија со ќерката

Новак Ѓоковиќ ја објави првата фотографија со ќерката

SHARE

Новаќ Ѓоковиќ и неговата сопруга Јелена се горди родители на синот Стефан и малата принцеза Тара.

Иако двојката ретко објавува фотографии од своите деца, тенисерот не издржа да не сподели фотка со неговата ќерка.

Во описот на сликата што настана по должината на брегот на морето, Новак напиша:

„Моето срце припаѓа на две девојки. Освоен засекогаш.“

My heart belongs to my two girls. I’m taken for life. ????❤️

A post shared by Novak Djokovic (@djokernole) on