Home ШОУ БИЗз Балкан Новата девојка на Аца Лукас доживеала семејна трагедија

Новата девојка на Аца Лукас доживеала семејна трагедија

SHARE

Бранислава Пашајлија е новата девојка на Аца Лукас, па последните неколку дена се дигна голема прашина околу неа.

Откако се дозна дека сеуште е омажена за Жељко Пашајлија и со него го има синот Ј.П, уште една вистина искочи на виделина.

Бранислава пред неколку години го изгубила братот Момо, кој починал од прекумерна употреба на наркотици.