Home ШОУ БИЗз Балкан Новата свекрва на Гога Секулиќ си ја претепа мајката поради пејачката

Новата свекрва на Гога Секулиќ си ја претепа мајката поради пејачката

SHARE

Во семејството на новото момче на Гога Секлуќ, борачот Урош Домановиќ, настанала тепачка.

Причината била Гога, односно се степале бабата на згодното момче и неговата мајка.

Бабата сакала по секоја цена да го раздели парот, а мајката за да го спречи тоа, влегла во конфликт со свекрвата и ја натепала.

Ова се случило минатата недела откако Гога и Урош пред јавноста открија за својата љубов преку интервју во магазинот Story.

Гога и Урош

РЕКЛАМИ:
Loading...