Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ново бизарно појавување: Ким прошета во градник и здолниште

Ново бизарно појавување: Ким прошета во градник и здолниште

SHARE

Ким Кардашијан обожува смели комбинации, па овој пат се прошета буквлано само по градник.

Иако не е прв пат старлетата да носи само градник, 36-годишната Ким овој пат изгледаше одлично.

Градникот беше надополнет со тесно здолниште и мантил, кој за жал го покри нејзиниот славен задник.

Ким застана на бензинска пумпа каде купи гумени бонбони.