Home INFO Обезбедувањето брутално го претепало човекот кој направи инцидент на Евровизија! (Видео)

Обезбедувањето брутално го претепало човекот кој направи инцидент на Евровизија! (Видео)

SHARE

Медиумите веќе известија за инцидентот на овогодинешната Евровизија, кога човек влета на сцената и го зема микрофонот на британските претставници за време на изведбата и извикуваше “нацисти”.
Но она што се случувало зад сцената го раскажа Сања Илиќ кој настапуваше како претставник на Србија и пред кого се одвивал немилиот настан.

РЕКЛАМИ:
Loading...