Home ШОУ БИЗз Балкан Објавена фотографија на која момчето на Наташа Беквалац е гол!

Објавена фотографија на која момчето на Наташа Беквалац е гол!

3515
0
SHARE

Наташа Беквалац неколку месеци е во врска со ИТ експертот, Лука Лазукиќ.

И додека многумина се прашуваа со што ја освои, пејачката во неколку наврати потенцираше дека „паднала“ на неговото однесување и шарм.

Сепак после последните слики од Лука на кој тој е полугол, очигледно дека и затегнатото тело ја привлекло Наташа.

Погледнете.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here