Home ЗАБАВА Tv + Reality Објавени делови од првиот порно филм на „Октомама“ (видео)

Објавени делови од првиот порно филм на „Октомама“ (видео)

SHARE

Откако „Октомама“ Надја Сулејман неодамна прогласи банкрот, на медиумите им објави дека е подготвена на се за да ги прехрани своите деца.

36 годишната Надја сега сними и порно филм. Наскоро излегува нејзиниот прв порнографски филм насловен „Сама дома“, а неодамна беа објавени и првите фотографии од снимањето. Сега е објавен и трејлер од самиот филм!

Поради промоција на нејзината работа, Надја ќе гостува во еден клуб во Палм Бич како стриптизерка. Освен неа, во порничот се појавува уште еден лик, Кевин.

Погледнете го трејлерот:

Надја инаку стана позната во 2009 година, откако беше на вештачко оплодување од кое роди 8 деца, а од тогаш медиумите ја нарекуваат „октомама“.

Надја уште тогаш имаше 6 деца. Живее главно од социјална помош, а социјалната служба потврди дека таа е способна сама да ги издржува своите деца.

РЕКЛАМИ:
Loading...